Саджанці винограду

Контакти
 • place Україна, Київська обл, Бориспільський р-н, с.Іванків, вул. Любарецька, 39
 • phone (067) 600-07-99
 • phone (099) 600-07-99
 • phone (073) 600-06-99
 • email info@posadka.com.ua
Графік роботи
 • scheduleПн-пт:9:00-18:00
 • scheduleСб:9:00-15:00

Для хорошого врожаю підбирати сорти потрібно з урахуванням кліматичних особливостей регіону. Саджанці винограду можна придбати за недорогою ціною від виробника. Це дозволить заощадити кошти на вирощуванні хорошого врожаю та уникнути зайвого клопоту.

Покупку можна здійснити за допомогою інтернету – купити саджанці винограду поштою. Нові технології дозволяють здійснити придбання будь-якого товару, не виходячи із дому. Для якісного вирощування культури потрібно заздалегідь ознайомитись з її описом. Розсада винограду коштує недорого, а згодом вона порадує соковитими та смачними плодами.

Переваги

Сучасні виноградні сорти:

 • Придатні для вживання у сирому вигляді;
 • Використовуються для виробництва високоякісних алкогольних напоїв;
 • Мають важкі грона;
 • Мають високі агрохарактеристики;
 • Стійкі до хвороб та морозів.

Ціни на саджанці винограду є прийнятними та вигідними. Для холодних регіонів із суворими кліматичними умовами підійдуть саджанці морозостійкого винограду. Вони не вимагають укриття за сильної мінусової температури в зимовий період.

Переваги різних гібридних форм оцінили мільйони любителів та працівники виноградних розсадників. Всі сорти швидко приживаються в нових ґрунтах і не вимагають особливого догляду. Купуючи саджанці столових сортів винограду в Україні, можна підвищити у кілька разів урожайність. Бережна доставка живців поштовою компанією не зашкодить кореневій системі рослин. Оформивши покупку рослини в інтернеті, можна не переживати за її неправильне транспортування.

Вирощування

Високоякісний виноград – запорука хорошого результату врожайності. Найновіші сорти мають високий рівень цукристості і приємні на смак. Кваліфіковані спеціалісти дадуть оцінку кожному виду. Вирощування популярних виноградних сортів вирізняється високою продуктивністю. Зі щільних і смачних ягід виробляють високоякісні вина в різних регіонах. Зібраний урожай транспортабельний, а термін дозрівання ягід дозволяє налагодити вирощування культури у великому обсязі.

Куплені та посаджені саджанці не вимагають багато турбот. Вони досить невибагливі у догляді та приживаються у будь-якому вигляді ґрунту. Морозостійкі різновиди рослини не вимагають додаткового укриття сильних зимових морозів. Купівля саджанців за прийнятною вартістю дозволить налагодити виноробний бізнес.

Виноград Айвенго

Артикул: 6006
  120 грн.
шт

Виноград Аркадія

Артикул: 4393
  90 грн.
шт

Виноград Білосніжка

Артикул: 7176
  125 грн.
шт

Виноградник Благовіст

Артикул: 4407
  95 грн.
шт
ТОП

Виноград кишміш Велес

Артикул: 4439
  100 грн.
шт

Виноград кишміш Променистий

Артикул: 4384
  100 грн.
шт

Виноград кишміш Суперіор

Артикул: 7183
  145 грн.
шт

Виноград Линдиш

Артикул: 4467
  100 грн.
шт

Виноград Монблан

Артикул: 48014
  110 грн.
шт

Виноград Нельсон

Артикул: 7182
  95 грн.
шт

Виноград Новий Подарунок Запоріжжю (НПЗ)

Артикул: 4403
  95 грн.
шт
Популярні товари

Виноград Слава Україні

Артикул: 6022
  125 грн.
шт
arrow_upward
Увійти Реєстрація
Кошик 0 позицій
на суму 0 грн.