Саджанці монарди

Контакти
  • place Україна, Київська обл, Бориспільський р-н, с.Іванків, вул. Любарецька, 39
  • phone (067) 600-07-99
  • phone (099) 600-07-99
  • phone (073) 600-06-99
  • email info@posadka.com.ua
Графік роботи
  • scheduleПн-пт:9:00-18:00
  • scheduleСб:9:00-15:00

Саженцы монарды - це представники рослинного світу із сімейства губоцвітих (Lamiaceae), відомі також як «бальзамическая мята» або «осінній меліс». Вони представляють собою багаторічні трав'янисті рослини, які цвітуть протягом літа і осені, створюючи яскраві акценти в саду.

Основну увагу до монарде приваблюють її червоні та ароматні квіти, які можуть відрізнятися в відтінках від ніжно-розових і пурпурних до насичено-червоних і білих. Квітки зібрані в кистевидному соцветии, створюючи незвичайний і привабливий вигляд рослини. Однак краса монарди не обмежується тільки її квітами. Листя монарди також заслуговують увагу - вони володіють особливим ароматом, що згадує запах м'яти або цитрусових, що робить рослину ще більш цікавим для садоводів.

Крім своєї декоративної цінності, монарда має й інші корисні якості. Є листя і квіти можна використовувати для приготування ароматного і смачного чая. Цей чай може надати спокою дію і допомогти розслабитися після напруженого дня. Монарда також приваблює пчел та інших запилювачів, що робить її корисною для підтримки біорізноманіття та опилення рослин у саду. Якщо ви вирішили виростити монарду із саженців, вам потрібно підготувати грунт. Вона воліє добре дреновані ділянки з сонячною або напівтенистою експозицією. Ви можете придбати семена або готові саженці монарди. Посадка саженців проводиться на певній глибині з урахуванням рекомендацій по розміщенню та інтервалам між рослинами.

В уходе за монардой нет нічого складного. Регулярне полівання важливо для забезпечення зволоження грунту, особливо в періоди засухи. Також варто звернути увагу на підкормки, щоб забезпечити рослині необхідні харчові речовини для росту і цвітіння. Підрізка увядших квітів і сухих стеблей також може сприяти продовженню цвітіння.

Саженці монарди представляють собою привабливу рослину з яскравими квітами і ароматними листями. Вони можуть стати відмінним доповненням до вашого саду, привабливих запилювачів і доданих красок в літні та осінні композиції.

Монарда Marshall's Delight

Артикул: 47140
  65 грн.
шт

Монарда гибридная Blast Beebalm

Артикул: 48051
  65 грн.
шт

Монарда гибридная Пинк Суприм

Артикул: 47138
  60 грн.
шт

Монарда гибридная Пинк Фростинг

Артикул: 48049
  65 грн.
шт

Монарда гибридная Фаерболл (Fireball)

Артикул: 46626
  55 грн.
Товар закінчився
arrow_upward
Увійти Реєстрація
Кошик 0 позицій
на суму 0 грн.