Саджанці колоновидних дерев
- place Україна, Київська обл, Бориспільський р-н, с.Іванків, вул. Любарецька, 39
- phone (067) 600-07-99
- phone (099) 600-07-99
- phone (073) 600-06-99
- email info@posadka.com.ua
- scheduleПн-пт:9:00-18:00
- scheduleСб:9:00-15:00
В Україні чудові кліматичні умови для вирощування плодово-ягідних культур. Але не у всіх садівників у саду достатньо місця, щоб «поселити» тут різні види та сорти рослин. На щастя, є чудова альтернатива – колоновидні дерева. Це всім відомі плодові культури: яблуні , персики , черешні , сливи і т. д. Відмінність від звичайних дерев у тому, що колоновидні сорти мають один прямий стовбур, від якого відходить безліч коротких гілок. Там і формуються плоди. Оскільки тут немає розлогої крони, дерево займає мінімум місця. Це дозволяє посадити на ділянці безліч сортів та видів колоновидни дерев.
Назвемо ще кілька переваг вирощування таких культур:
- невибагливість у догляді;
- невибагливість до формування крони, що полегшує процедуру обрізування;
- гарне плодоношення;
- Декоративні якості.
Якщо хочеться особисто оцінити всі плюси цих рослин, варто купити саджанці колоновидних дерев. У нашому магазині знайдеться матеріал різноманітних плодових культур.
Тонкощі посадки
Спочатку визначтеся з місцем. Колоновидні саджанці в основному люблять сонячні ділянки, де не буває протягів та холодних вітрів. До ґрунтів у кожної рослини свої переваги, але всім подобаються родючі, пухкі ґрунти без застоїв води. Колоноподібні дерева зазвичай вирощуються при рівні ґрунтових вод до 1 метра, тому що у них поверхнева коренева система.
Висаджувати саджанці колоновидних плодових дерев потрібно за приблизно такою схемою:
- Зробити яму об'ємом близько 40 літрів.
- Частково заповнити живильним ґрунтом та перегноєм.
- Поставити вертикально саджанець, трохи заглиблюючи кореневу шийку.
- Поруч встановити опору, до якої після посадки потрібно підв'язати деревце.
- Присипати рослину землею, полити та замульчувати.
Шар мульчі дуже бажаний. Він зупиняє випаровування вологи, тому можна скоротити поливи. Крім того, мульча гальмує зростання бур'янів.
Як правильно доглядати за колоновидним садом
Поливати рослини потрібно за потребою. Колоновидні саджанці плодових дерев відчувають дефіцит води, коли ґрунт під ними сильно пересихає. Виконуйте полив відповідно до потреб конкретного типу культури. У посуху зазвичай вносять більше води.
Саджанці плодових колоновидні дерев добре відгукуються на підживлення. Зазвичай рослини удобрюються 3-4 рази на сезон. Перше підживлення внесіть у травні, повторне - через 2 тижні. Далі підживіть рослини ще через 14 днів. Як добрива використовуйте аміачну селітру, нітроамофоску, перегній. Якщо потрібно збільшити родючість ґрунту, застосовуйте калій, суперфосфат. Не забувайте, що до кінця літа потрібно повністю прибрати азотовмісні добрива, щоб колоновидні саджанці фруктових дерев підготувалися до зими!
Виконуйте також стандартні процедури: пропалюйте бур'яни, спушуйте землю в прутовому колі, щоб коріння отримувало достатньо кисню.
"Посадка": у нас є все
Якраз планували посадити саджанці колоновидних дерев? У нас ви знайдете величезний вибір посадкового матеріалу. Багато рослин вирощуємо у власному розпліднику, а частину постачаємо від перевірених виробників України та Європи. Гарантуємо приживання саджанців, відсутність хвороб, а також якісну упаковку для транспортування замовлення.