Саджанці колоновидної сливи
- place Україна, Київська обл, Бориспільський р-н, с.Іванків, вул. Любарецька, 39
- phone (067) 600-07-99
- phone (099) 600-07-99
- phone (073) 600-06-99
- email info@posadka.com.ua
- scheduleПн-пт:9:00-18:00
- scheduleСб:9:00-15:00
Колоновидна слива - компактний різновид всім знайомої плодової культури. Це дерево виростає до 2 метрів у висоту, його крона не розлога, тому рослина поміститься навіть на маленькій ділянці. Якщо розміри вашого саду скромні, купити колоновидноъ сливи — правильне рішення. З ними ви зможете вирощувати улюблені фрукти, не жертвуючи вільним простором на ділянці.
У нашому інтернет-магазині представлений якісний матеріал. Продаємо саджанці колоновидної сливи та інших рослин різних сортів: пізні та ранні, білі та червоні тощо.
Особливості вирощування колоноподібних слив
Від правильного вибору місця багато в чому залежить врожайність та потенціал плодоношення. Знайдіть для колоновидних слив сонячну ділянку, яка весь день рясно висвітлюватиметься. Затінення зливам протипоказане, оскільки воно негативно позначається на врожаї та призводить до захворювань. Простежте також за захистом ділянки від сильних вітрів та протягів. Ще один момент: колоновидні сорти сливи, як і її «сородичі», не люблять близького залягання ґрунтових вод. Надмірне скупчення вологи призводить до гниття коріння.
Оптимальний ґрунт – легкий поживний субстрат. У будь-якому випадку перед посадкою перекопайте ділянку на багнет лопати і внесіть трохи перегною. Після цього вирівняйте ґрунт.
Посадку краще планувати на весну. Викопайте посадкову яму розміром 40х40 см, дотримуючись відстані між сусідніми лунками не менше 1 метра. Наступна схема:
- Підготуйте поживний субстрат із перегною, садової землі. Мінеральні або інші підживлення додавати не варто, оскільки колоноподібна злива може загинути!
- На дні ями сформуйте дренажний шар з битої цегли або дрібного каміння.
- Висипте ґрунт у лунку, поставте саджанець колоновидної сливи і почніть обережно присипати. Прослідкуйте, щоб коренева шийка залишилася над поверхнею ґрунту (на 3-4 см).
Після посадки можна внести стимулятор росту, що дозволить колоновидній сливі швидше укоренитися. Коли волога вбереться, рекомендується також зробити шар мульчі.
Догляд за насадженнями
Крупноплідна колоновидна слива щорічно приноситиме врожай, якщо ви створите для неї сприятливі умови. Ось правила грамотного догляду:
- Поливайте дерева протягом усього сезону: навесні, влітку, восени. Зазвичай достатньо одного рясного внесення води на місяць. Якщо настала посуха, кількість поливів можна збільшити.
- Періодично розпушуйте ґрунт у приствольному колі. Так ви збережете доступ кисню до коренів колоновидної сливи і зробите структуру легкої землі.
- Для активного росту та плодоношення час від часу використовуйте добрива. Підійде сечовина. Розчиняйте 50 г підживлення в 10 л води. Одна колоновидна слива потребує 2 літрів такого розчину. Ще можете застосовувати селітру та коров'як.
- Щороку виконуйте санітарну обрізку. Видаляйте сухі, зламані, пошкоджені гілки.
Молоді саджанці можуть замерзнути взимку, тому до холодів краще підготуватись. Пристовбурне коло колоноподібної сливи накривайте сухим листям, а низ ствола можете прикрити лапником. Додатково використовуйте покривний матеріал.
Широкий асортимент саджанців від виробника.
«Посадка» - це найкращий інтернет-магазин для садівників. У нас знайдуться колоновидні сливи, яблуні та багато інших рослин. Переглядайте каталог, дізнавайтеся ціни та оформлюйте покупку. Зверніть увагу на те, що діє мінімальна вартість замовлення!
Доставка актуальна у Києві та інших населених пунктах України.