Саджанці плюща
- place Україна, Київська обл, Бориспільський р-н, с.Іванків, вул. Любарецька, 39
- phone (067) 600-07-99
- phone (099) 600-07-99
- phone (073) 600-06-99
- email info@posadka.com.ua
- scheduleПн-пт:9:00-18:00
- scheduleСб:9:00-15:00
Найпоширеніший вид цієї багаторічної ліани – плющ звичайний. Сорти розрізняють за формою, кольором та типом різьбленого краю листа. Цвітіння практично непомітно: дрібні жовтувато-зелені кулясті суцвіття. Плоди у вигляді дрібних чорних ягід зазвичай дозрівають взимку або наступної весни. Активне зростання плюща починається за два роки після посадки. Пагони піднімаються по вертикальній опорі повітряним корінням-присосками і досягають 3 м у довжину.
Від сорту залежить місце посадки саджанців плюща. Світлолюбна рослина в тіні не зростатиме, а тіньовитривалі ліани при попаданні на них сонячних променів отримують серйозні опіки листя. Тому купуючи саджанці плюща, прочитайте інформацію про кожен сорт на нашому сайті. Так ви отримаєте гарантію того, що декоративна ліана приживеться.
Плющ невибагливий у догляді, стійкий до хвороб та шкідників. Його вирощують і на відкритій ділянці, і у будинку. Рослина не переносить сильні морози і за температури нижче -10°С загине. Тому в суворі зими ліани, що ростуть на вулиці, бажано вкривати. Незакриті снігом стебла вимерзають. Як ґрунтопокривна рослина плющ краще використовувати тільки в теплому кліматі.
Технологія посадки та поради щодо догляду
- Підготуйте ґрунт: збагатіть його гумусом з домішкою вапна, тому що рослина не терпить закислення. Висаджувати розсаду плюща краще поряд з високою та міцною опорою, за яку згодом чіплятимуться ліани, щоб рости вгору.
- Коренева система розташовується на глибині 20 см, тому ямка для посадки має бути трохи глибшою. На дні забезпечте хороший дренажний шар із щебеню або дрібної гальки.
- Посадіть саджанці плюща, засипте субстратом і рясно полийте водою, що відстояла. Восени рослина не така вимоглива до вологи, а влітку їй необхідне регулярне зволоження.
- З початку весни до кінця літа проводьте підживлення комплексними добривами: двічі на початку вегетаційного періоду з інтервалом 10-12 днів і 1 раз у серпні.
Восени підрізайте пагони, щоб стримати зростання і надавати рослині потрібної форми. Видаляйте сухі та пошкоджені ліани, стимулюючи цим зростання нових пагонів.