Декоративний виноград
- place Україна, Київська обл, Бориспільський р-н, с.Іванків, вул. Любарецька, 39
- phone (067) 600-07-99
- phone (099) 600-07-99
- phone (073) 600-06-99
- email info@posadka.com.ua
- scheduleПн-пт:9:00-18:00
- scheduleСб:9:00-15:00
Декоративний виноград, інакше званий дівочим, використовують для вертикального озеленення ділянки, прикраси будинків і огорож, створення живоплоту або арок. Вусиками і клейкими чечевичками лоза чіпляється за опору і за сезон зростає на 1-3 м у висоту, в результаті досягаючи 25 м. Зверніть увагу, що декоративним виноградом не варто оформлювати дерев'яні будівлі без достатньої вентиляції, інакше конструкція прийде в непридатність через накопичену вологи, та декоративне оздоблення будинків.
Листя темно-зеленого кольору влітку змінює забарвлення: від світло-зеленого до багряного тонів залежно від кількості сонця. Плоди у вигляді невеликих темних ягід залишаються на лозі та після опадіння листя.
Догляд за рослиною мінімальний: воно пристосовується до холоду та спеки, росте в тіні та на сонці, стійке до шкідників та хвороб, добрива вносяться один раз – під час посадки. Купуючи саджанці декоративного винограду, прочитайте опис сортів та продумайте місце висадки, щоб отримати потрібний ефект від вертикального озеленення.
Технологія посадки та поради щодо догляду
- Висаджують або пересаджують саджанці декоративного винограду у відкритий ґрунт у вересні-жовтні. Це дає більше гарантій, що рослина приживеться.
- Краще висаджувати рослину в суглинні грунти, які пропускають і утримують вологу. Підготуйте посадкову ямку, вона повинна бути в 2 рази більше кореневої грудки для безперешкодного зростання кореневої системи.
- Після посадки ретельно полийте рослину. Навколо саджанця декоративного винограду зробіть лунку, в якій накопичуватиметься вода, замульчуйте її. Рясний полив необхідний лише в перший сезон: 3-4 рази на рік по 10 л. Після рослина сама забезпечуватиме себе вологою з ґрунту та опадів.
- Підготуйте міцну опору, яка витримає вагу рослини. Підв'яжіть стовбур і закріпіть пагони в потрібному напрямку зростання.
- Перед настанням холодів вкривати рослину не потрібно – вона без проблем перенесе заморозки.
- Зростання декоративного винограду контролюйте обрізанням.
- Збирайте ягоди, щоб уникнути неконтрольованого розмноження. Незібрані ягоди будуть обсипатися і гнити, що призведе до неприємного запаху на ділянці.
Зверніть увагу:
- контролюйте зростання пагонів, щоб вони не занапастили культури, що ростуть поруч;
- пагони, що розрослися по стіні, проникають у дрібні тріщини, а діставшись до даху – проникати в покрівельний матеріал, і руйнувати будівлю;
стежте за тим, щоб пагони не проростали у ринви, щоб уникнути засмічення.
Виноград Вічі, щеплений
-
2 года
-
3 года
-
1л
-
2л